Sáčky s potiskem

Počet produktů: 252
Nestandardní pytlíky se zajímavým potiskem. Na tomto místě najdete naši jedinečnou sbírku pytlíků s potiskem. Dostupné jsou dva typy látek: krásná organza a univerzální, odolný len. V závislosti na příležitosti a individuálních preferencích si najdete pytlíky s potiskem v různých motivech a kompozicích. Nabízíme pytlíky s potiskem na Vánoce a Ve...
Nestandardní pytlíky se zajímavým potiskem. Na tomto místě najdete naši jedinečnou sbírku pytlíků s potiskem. Dostupné jsou dva typy látek: krásná organza a univerzální, odolný len. V závislosti na příležitosti a individuálních preferencích si najdete pytlíky s potiskem v různých motivech a kompozicích. Nabízíme pytlíky s potiskem na Vánoce a Velikonoce.

K dispozici jsou i romantické červené pytlíky z organzy s motivem jemných srdcí nebo motýly. Máme pro Vás mnoho pytlíků se zajímavým potiskem, které jsou vhodné jako vkusné balení nebo zajímavá dekorace bytu, obchodu nebo kavárny. Seznamte se s naší nabídkou dekorativních pytlíků z organzy nebo juty.
Zobrazit Less
výrobky
pohled

Odběr novinek

Přihlas se k odběru newsletteru