Sametové sáčky

Počet produktů: 49
Představujeme vám sbírku exkluzivních pytlíků vyrobených z veluru. Materiál často označován jako plyš nebo samet je měkký na dotek a velmi trvanlivý, díky čemuž Vám naše pytlíky budou sloužit mnoho let. Velur má srovnání s ostatními tradičními tkaninami je mnohem pevnější strukturu, takže je odolnější vůči mechanickému poškození. Proto je naše k...
Představujeme vám sbírku exkluzivních pytlíků vyrobených z veluru. Materiál často označován jako plyš nebo samet je měkký na dotek a velmi trvanlivý, díky čemuž Vám naše pytlíky budou sloužit mnoho let. Velur má srovnání s ostatními tradičními tkaninami je mnohem pevnější strukturu, takže je odolnější vůči mechanickému poškození. Proto je naše kolekce barevných velurových sáčků univerzální a hodí se pro všechny!

Velurové pytlíky mohou být použity jako krabička nebo obal pro cenné předměty, jako jsou šperky a vzácné dekorace. Mohou být také použity jako fantastický dárek pro milovanou osobu. Velurové pytlíky dokonale skrývají překvapení, protože nejsou průhledné.

Kromě toho do našich velurových pytlíků lze ukládat předměty různých velikostí, protože pro Vaše pohodlí, jsme připravili balíček malých, středních a velkých rozměrů a proto si jistě každý najde něco podle svých potřeb. Doporučujeme vám nakupovat v našem internetovém obchodě. Nabízíme atraktivní slevy pro zákazníky, kteří kupují větší množství!
Zobrazit Less
výrobky
pohled

Odběr novinek

Přihlas se k odběru newsletteru