Sáčky, které představujeme v naší nabídce, mají velmi širokou škálu použitelnosti v našem domě. ejich funkce jsou různé a to od čistě dekorativních až po velmi praktické.

Dnes chceme představit jednu z mnoha praktických funkcí, na které můžeme použít tyto krásné opakovaně použitelné sáčky. Sáčky jsou skvělé na přechovávání šperků!

Stále ztrácíte své oblíbené náramky? Nebo jste nervózní, když potřebujete něco rychle najít a v zásuvce nebo krabičce se šperky máte nepořádek? Máte opět zamotanou řetízek? okud se nedokážete vyrovnat s chaosem, který vznikl ve vaší šperkovnici, nechte se inspirovat a proveďte změny.

přechovávání šperkůZorganizujte své šperky pomocí našich ozdobných sáčků na přechovávání šperků.

Pro přechovávání šperků si vyberte sáčky, které se vám nejvíce líbí. Takové, které budou odrážet vaši povahu a preference. Pro tento účel bude dobrý, téměř každý sáček. Jakýkoliv si vyberete, vaše šperky v něm budou vypadat krásně.

Můžete si je nechat v zásuvce nebo ve skříni, ale můžete si je také polo na viditelném místě, jako je váš kosmetický stolek nebo koupelna – na poličce nebo věšáku.

V čem přechovávat šperky? V moderních sáčcích

Jemné a průsvitné sáčky z organzy jsou dostupné v přibližně třiceti barvách – v pastelových a v neonových barvách. Jsou univerzální, takže se hodí do jakéhokoliv interiéru. A díky mnoha možnostem barev a velikostí najde každý něco pro sebe.

přechovávání šperků DIY

Dalším našim návrhem jsou elegantní velurové sáčky – vytvářejí dojem luxusu a bohatství. Jsou vyrobeny z odolného materiálu – rozhodně budou sloužit dlouhá léta!

Smyslný satén, který se krásně leskne pod vlivem pohybu materiálu nebo metalické sáčky, které jsou krásně třpytivé. Jsou velmi pěkné a ženské.

Jediné, co musíte udělat, je rozdělit vaše šperky na menší části, třídit je podle typu a dát je do samostatných sáčků na přechovávání šperků. Tímto způsobem zachováte pořádek, neztratíte své drahocennosti, a také mírně zatraktivněte vzhled vašeho toaletního stolku. Sáčky jsou praktické i dekorativní.

Metalízové sáčky