Lněné, jutové, velurové, z organzy, saténové a jeansové sáčky… Bez ohledu na to, zda hledáte malé, velké, hladké nebo výjimečné vzory, v naší nabídce určitě najdete něco, co vás zaujme jako dárek pro babičku a dědečka.

Díky různorodosti materiálů, velikostí, barev a vzorů jsou sáčky velmi všestranné – a to natolik, že je můžeme používat v závislosti na aktuálních potřebách.
Dárek pro babičku a dědečka může být fantastickou příležitostí k využití sáčků zajímavým a kreativním způsobem. Získaný efekt určitě vykouzlí úsměv na tvářích příbuzných. Níže uvádíme některé způsoby využití sáčků z organzy, lněných sáčků a sáčků z jiných materiálů na dárek pro babičku a dědečka.

Jak zabalit dárky       Jak zabalit dárky DIY

Figurka – 7 cm, sáček z organzy 10 x 13 cm

Nevíte, jak originální využít sáčky z organzy na dárek pro babičku a dědečka? Inspirujte se

Babička a děda DIY

Lněný sáček 18 x 24 cm, vzor namalovaný akvarelovými barvami.

Jedním ze způsobů je ručně vyrobený dárek pro babičku a dědečka.

Je známo, že dary vyrobené vlastnoručně mají největší hodnotu. Darovaná osoba se cítí oceněna, vidí výsledek vaší práce, úsilí a čas, který jste věnovali na přípravu daru. Dovolte dítěti, aby vlastnoručně pomalovali lněný sáček. Ruční malování vzorů určitě zajistí dítěti spoustu zábavy a obdarovanou osobu to určitě velmi potěší. Takový sáček vyrobený ze srdce bude ideálním obalem pro ručně vyrobený dárek – např. perník, pohlednici, postavu z modelové hlíny, solné hmoty a podobně. Levným a jednoduchým způsobem můžete vytvořit jedinečný dar.

Babička a děda

Sáček z organzy pouzdro 8 x 10 cm, Kartička 4,2 x 8,5 cm

10 věcí, které na tobě miluju

Dalším způsobem kreativního využití sáčků jako dárek pro babičku a dědečka je vložit do každého z nich kartičku s kresbou nebo nápisem nebo předmětem, který popisuje obdarovanou osobu. Můžete si připravit seznam s názvem „10 důvodů, proč tě miluji“, „10 věcí, které v tobě miluji“, „10 věcí, které se mi s tebou spojují“ nebo prostě „děkuji za …“ – takový dárek bezpochyby přinese obdarovanému slzy štěstí. Kromě toho je to velmi flexibilní dárek – o počtu kartiček a předmětů rozhodujete sami.

Dárek pro babičku a dědečka DIY

Jutový sáček 10 x 13 cm

Cesta po světě kávy a čaje

Mají vaše babička nebo dědeček rádi dobrý čaj nebo kávu? Ve specializovaných obchodech můžete koupit skutečně dobrá čerstvá kávová zrna nebo sypané listové čaje z mnoha zemí. Kávu i čaj je třeba přechovávat tak, aby neztratily své aroma a hodnotu. Pro tento účel je skvělý lněný nebo jutový sáček. Je charakterizován vysokou trvanlivostí, je biologicky rozložitelný, antibakteriální, a především vyrobena z přírodního materiálu, který se dá umývat. Proto bude taký dárek pro babičku a dědečka sloužit dlouhá léta.

Dárek pro babičku a dědečka

Jutový sáček (fialový)

Ozdobte si květináč sáčkem

Květináče koupeno v obchodě obvykle vypadají neatraktivní. Prostý plast není pro oko zajímavý. To lze změnit jednoduchým způsobem – vystačí vhodně zamaskovat květináč. K tomu můžete použít naše sáčky. Přidáním „charakteru“ rostlině prostřednictvím zdobení její spodní části sáčkem se zajímavým potiskem nebo verzí zdobenou dítětem změní vzhled květináče na atraktivní. Přírodní lněné sáčky, jutové sáčky, sáčky s metalickým efektem, saténové, velurové, jeansové sáčky nebo sáčky z organzy – každý si najde něco, co se mu bude líbit.

Atraktivní a zajímavý dárek pro babičku a dědečka nemusí stát celý majetek. Můžete jej vytvořit jednoduchým způsobem pomocí výše uvedených rad.

Díky nápadem na dárek pro babičku a dědečka jim určitě způsobíte velkou radost. A to díky sáčkům, které jak sami vid