Ozdobná krabička na sladkosti? Není to tak jednoduché, jak se zdá! Obaly na balení bonbónů na Halloween musí splňovat několik podmínek. Především je musíme pečlivě vybrat – aby byly užitečné i praktické, ale musí zapůsobit i svým vzhledem.

Halloween je velmi populární svátek, stále populárnější se stává i v Česku. Nadcházející svátek duchů způsobuje, že mnoho lidí přemýšlí nad tím, v čem uložit bonbóny na Halloween. Všichni hledají perfektní způsob, jak zabalit sladkosti nádherně a zajímavě, aby se děti při helloweenských hrách dobře bavili.

Zapůsobte na děti, aby si tento den zapamatovali dlouho. Perfektní balení bonbonů je jednou z nejdůležitějších věcí. Vyberte si krabičku na bonbóny, která bude nejen praktická ale bude přitahovat pozornost nejmladších.

krabičku na bonbóny

Módní balení pro bonbóny na Halloween!

Prohlédněte si nejmodernější balení halloweenových bonbónů v roce 2018 – představujeme Vám sady sáčků z organzy s fantastickým motivem, který perfektně zapadá do atmosféry party!

Na výběr máte sady ve dvou velikostech – větší sadu, která se skládá z kapsy s velikostí 40×55 cm a 45 kapes 12×15 a menší sadu – jedna kapsa 30×40 cm a 30 kapes 12×15.

Módní balení

Kapsy z organzy na Halloween jsou velmi praktické. Do velkého sáčku se vejde množství menších – individuálních sad. Tímto způsobem vám bude snadněji dát dětem sladkosti. Každé dítě dostane jeden malý pytlík naplněný sladkostmi, aby se nikdo z dětí necítil poškozen.

Ideální balení na bonbóny je na dosah ruky – pytlík z organzy na bonbony s motivem Halloween se vyznačuje okouzlujícím vzhledem – potiskem s motivy duchů, pavučin, černých koček a upírů a určitě potěší děti.

Pokud jste stále nenašli správné balení na halloweenské bonbóny, neváhejte, pytlíky z organzy jsou krásné, levné a praktické – můžete je opakovaně používat. Děti je po snědení sladkostí budou moci použít například k uložení svých pokladů – například malých hraček nebo mincí.

balení na halloweenské bonbóny

Kde koupit perfektní obaly na bonbóny? Podívejte se na naši nabídku!