Když se rozhodneme darovat pěkně zabalenou láhev alkoholu jako dárek, obvykle sáhneme po červeném víně. Likér je také velmi populární. Je to opravdu skvělý nápad na dárek! Zjistěte, který likér si vybrat a jak jej zabalit. Může to být nezávislý dárek nebo prvek větších, elegantních dárkových sad.

Poté bude likér vhodným dárkem při různých oslavách, jako jsou výročí a jubilejní oslavy. Poradíme Vám, jaký likér si vybrat pro takové zvláštní příležitosti, s čím ho můžete podarovat a jak zabalit likér jako dárek.

Likér je skvělý nápad na dárek. Jediné, co musíte udělat, je ho pěkně zabalit

Likér je skvělý nápad na dárek. Jediné, co musíte udělat, je ho pěkně zabalit

Co je to likér? Jaké je jeho použití?

Likér je vysoce procentový ochucený alkohol s intenzivní chutí. Je to extrémně univerzální nápoj. Existuje mnoho zajímavých nápadů, jak pít likér. Můžete ho konzumovat v jeho čisté formě nebo jej použít jako základ k vytvoření mnoha populárních nápojů. Některé příchutě mohou mýt dokonce aromatické kávové přísady. Likéry jsou také běžnou součástí dezertů! Používají se jako polevy na zmrzlinu a ovocný salát a jako přísada do koláčů. Populární mandlový likér amaretto se přidává například do ikonického italského dezertu – tiramisu.

Likér jako dárek. Pro koho? Při které příležitosti?

Tento sladký nápoj se vyrábí v mnoha příchutích: ovoce, ořechy, vejce, mléko, kořeněná nebo bylinná koření. Široký výběr chutí vám umožní vybrat si jak charakteristický likér pro muže s mírnou hořkostí, tak výjimečně jemný a krémový likér pro ženy. Výběr konkrétních nápojů skrytých pod tímto názvem je docela působivý. Výrobci také nabízejí veganské likéry. Existuje opravdu mnoho možností, proto je to skvělý dárek pro různé okolnosti. Je to stylový a elegantní dárek, který můžeme dát svým blízkým. Perfektní jako dárek při příležitosti narozenin nebo svátků, a také bez příležitosti, kdykoli jim chceme spravit radost. Likér v malých lahvích je také skvělý dárek, kterým poděkujete svým svatebním hostům!

Likér je perfektní dárek pro svatební hosty nebo jako vánoční dárek

Likér je perfektní dárek pro svatební hosty nebo jako vánoční dárek

Likér k výročí a jako jubilejní dárek – inspirativní dárkové sady

Výběrem likéru pro dárek na zvláštní příležitost ho můžeme dát jako součást větší dárkové sady. Je to dobrý nápad pro dárek pro blízké, např. při příležitosti výročí svatby. Je také ideální pro přátele a spolupracovníky při oslavách jejich jubilea nebo například odchodu do důchodu.

Elegantní dárkový set s karafou a sklenicemi pro podávání likéru

Elegantní dárkový set s karafou a sklenicemi pro podávání likéru

Při výběru likéru pro výroční dárek nebo důležitého jubilea ho můžeme dát spolu s keramickou sadou na likéry nebo například se stylovými rytými sklenicemi. Můžeme si také vybrat ten správný kávový likér. Pak stojí za to dát vám ji v sadě s vysoce kvalitní kávou, elegantním porcelánovým šálkem a lahodnými pralinkami.

Jak zabalit likér jako dárek?

Aby byl náš dárek opravdu vkusný a sofistikovaný, vyplatí se zajistit správné balení. V naší nabídce najdete sáčky vyrobené z různých tkanin v mnoha barvách. Nabízíme mimo jiné jemné saténové sáčky a jedinečné velurové sáčky. Látkové sáčky 16 x 37 cm jsou ideální pro jednu láhev alkoholu standardní velikosti. Dárkové sady obsahující likérovou láhev lze umístit do dřevěné krabičky nebo do dekorativní lepenkové krabice a poté zasunout do průsvitného organzového sáčku.

Alkohol balený jako dárek ve velurovém sáčku

Alkohol balený jako dárek ve velurovém sáčku

Dalším pozoruhodným nápadem je zabalit dárky do látkového sáčků a umístit je do dárkového košíku. Materiál sáčků je mnohem stylovější než celofán nebo tradiční papírové dárkové tašky. Dárek zabalený v textilních sáčcích bude mnohem elegantnější a vkusnější!

Láhev alkoholu balená jako dárek v sáčku z lnu s červenou mašlí

Láhev alkoholu balená jako dárek v sáčku z lnu s červenou mašlí

Sáčky na materiál – nejlepší obal na láhev alkoholu, např. na likér

V našem obchodě najdete mimo jiné pečlivě šité sáčky z různých materiálů organzy, juty, lnu, džínoviny, stejně jako velmi originální sáčky s metalickým efektem. Jsou k dispozici v různých velikostech a jsou dodávány v mnoha barvách a nejmodernějších vzorech. Už se nemusíte trápit nad otázkou, jak zabalit likér jako dárek! Materiálové sáčky jsou ideálním dárkovým obalem pro zvláštní příležitosti.