Křest je výjimečný den pro rodinu, ale i pro pokřtěné dítě. Pěkné a stále populárnější gesto je poděkovat hostům za jejich přítomnost během tohoto výjimečného dne. Existuje mnoho možností, jak poděkovat hostům za jejich přítomnost – mohou to být pohlednice, malá figurka nebo sladkosti. Zajímá vás, jak vhodně zabalit takový poděkování pro hosty? Řešení je velmi jednoduché.

Elegantní poděkování hostům za jejich příchod na křtiny

Spolehněte se na dekorativní sáčky s jemné, elegantní organzy.

V závislosti na preferencích příjemce, druhu příležitosti, ale i daru můžeme vybrat z mnoha typů, velikostí, vzorů a barev. Pro poděkování pro hosty na křtinách, bude určité skvělý materiál z organzy. Je krásny a univerzální – můžeme do něho zabalit téměř jakýkoli dar. Nejčastějším darem v při příležitostí jsou mandle v cukru nebo sladkosti s připojeným věnováním.

Sáčky z organzy – široký výběr velikostí

Sáčky z organzy jsou k dispozici v široké škále velikostí a barev a mohou být dokonale přizpůsobeny obsahu. V nabídce je opravdu mnoho velikostí – počínaje od 5 x 7 cm až po 75 x 100. Pokud chcete poděkovat hostům za to, že jste přišli na křest, nepotřebujete obrovské dary, jen malé dárky, takže sáčky ve velikostech 5 x 7 cm, 6 x 8 nebo 7 x 9 cm budou jako poděkování pro hosty perfektní.

Poděkování hostům za jejich příchod – barevné mandle v cukru

Do malých sáčků v organzy, můžeme vložit madle v cukru jako poděkování pro hosty. Budou chutnat tak dobře, jak vypadají. Jsou k dispozici v prodeji v několika barvách, takže při rozhodování by neměl být problém. Poloprůhledný materiál odhalí obsah a mandle ve vybrané barvě budou vypadat krásně. Bez ohledu na to, zda zabalíte růžové nebo modré mandle do bílých sáčků nebo bílé mandle do barevných sáčků, konečný efekt bude jistě zajímavý a zaujme každého hosta.