14. únor je obecně známý jako den Valentýna. Den zamilovaných je skvělou příležitostí k tomu abychom připomněli milované osobě, co kní cítíme. Již tradičně v tento den páry sebou tráví romantické chvíle a dávají si drobné dárky. Je velmi důležité, aby tento valentýnský dárek bylo nejen dobře vybraný, výjimečný ale i pěkně zabalený. Dobrý vybraný obal pro tuto příležitost je důkazem že stě si dali na dárku záležet a výrazně zvyšuje hodnotu dárku.

Originální sáčky jako balení na Valentýnský dárek

Originální sáčky

Není žádnou novinkou, že vlastnoručně vyrobené dárky mají vyšší emocionální hodnotu. Podobně je to i s obalem na valentýnský dárek. Vlastnoručně vyrobené prodlužují moment překvapení a čekánína dárek. Stačí ozdobit sáček korálky nebo stužkou a hned bude mat unikátní charakter.

Valentýnské tašky DIY Na fotografii jsou parfémy s výškou 13 cm zabalené v sáčku z organzy s velikostí 12 x 15 cm a saténový sáček s velikostí 10 x 13 cm ozdobené polodrahokamy, které se samy lepí.

Pokud nemáme schopnosti, které nám dovolují vyrobit takový sáček, můžeme si pomoci hotovým. Může nám posloužit velurový, saténový nebo z organzy v libovolném rozměru. Můžeme také jako na fotografii, přilepit k sáčkům na valentýnský dárek vytištěné srdce s písmeny – tvoříc přitom nápis s vyznánímnebo jménem milované osoby. Unikátní jedinečný vzor určitě chytne milovanou osobu za srdce.

 Ozdobné sáčky– mnoho možností na výběr

Osoby, které z různých důvodů nechtějí nebo nemohou ozdobit sáčky na valentýnský dárek, mají velmi mnoho možností, jak zabalit dárky milovaná osobou výjimečně oproti obyčejným papírovým dárkovým taškám.

Velmi praktickým řešením jsou hotové ozdobné sáčky romantické saténové sáčky, velurové sáčky nebo sáčky z organzy jemné jako mlha jsou určitě dobrým řešením.

Valentýnské tašky

Jablko střední velikosti sáčku z organzy s rozměrech 13 x 18 cm

Takové sáčky se dají koupit přes internet a přizpůsobit k dárku podle rozměru. Nejmenší sáčky jsou ideální pro balení šperků, sáčky střední velikosti na kosmetiku a sladkosti a do největších sáčků se vejdou i plyšové hračky, jakož i jiný valentýnský dárek.

Valentýnské DIY Sedící plyšový medvídek s rozměrem 30 cm, minimální rozměr sáčku do kterého se vejde je 30 x 40 cm

Na valentýnský dárek jsou nejlepší sáčky jemných materiálů. Výjimečné magický je sáček z organzy, které se dá koupit v jednobarevné verzi nebos jemným potiskem, např. se srdcem. Vypadá výjimečně jemné a krásné a to zejména v červené barvě! Do tohoto sáčku stačí vložit čokolády, rám se společnou fotografií nebo šálek s potiskem vyrobený na objednávku.

Valentýnské

Rámeček s fotografií s rozměrech 10 x 13 cm, sáček z organzy 13 x 18 cm

Jak zabalit dárky DIY

Saténové sáčky jsou ideální pro balení romantického spodního prádla, bižuterie nebo dobrých parfémů. Satén je jemný materiál, plný smyslů a příjemný na dotek. Kdysi byl znakem luxusu. Pouze bohatí lidé-šlechta a členové královské rodiny si mohli dovolit vlastnit tento exkluzivní materiál. Proto osoba která dostane zabalený valentýnský dárek v tomto obalu se bude cítit výjimečně.

Jak zabalit dárky

Saténový sáček s rozměrech 10x 13 cm, v krabičce s rozměry okolo 4,5 x 4,5 cm – vejde se i do menšího sáčku.

Výjimečně valentýnský dárek nemusí být drahý, ale měl by mít výjimečnou emocionální hodnotu. nejlepší o síle citu svědčí každodenní angažovanost ve vztahu-kromě každodenních drobných činů je to i dobré poznání vlastního partnera jako je výběr vhodného dárku a jeho krásné zabalení. V této fázi není vhodné vybrat si jednodušší možnost – spíše opačně – posněžte se, aby byl valentýnský dárek dobře vybrán a byô dokonalý v každém detailu – a to i vzhledem k obalu.

valentýnský dárek DIY

Rozměr pohlednice 10 x 20, 5 cm, po jeho složená má ovšem do trubky se vejde do sáčku z organzy s rozměrech 12×15 cm.

Skvělým nápadem na valentýnský dárek je i vložení vína do ozdobného sáčku a připojení k němu romantického listu nebo pohlednice s vyznáním lásky. Snaha vynaložená při výrobě tohoto dárku bude nejlepším důkazem lásky.

valentýnský dárek