Zajímá vás, jak zabalit reklamní předměty tak, aby vypadaly elegantně? Seznamte se s naší novou nabídkou: obalem na obchodní dárky a doplňky s logem společnosti. Náš návrh umožní vaší společnosti vyniknout mimo jiné na veletrzích, průmyslových konferencích, školeních a setkáních. Podívejte se, jak se snadno dosáhnout, aby si vás klienti déle pamatovali a jako podporovat pozitivní vztahy s obchodními partnery.

Reklamní tašky s logem společnosti.

Reklamní tašky s logem společnosti.

Co jsou to reklamní předměty? Jak nejlépe zabalit firemní dárky?

Reklamní předměty jsou všechny druhy malých dárků, které se používají k propagaci značky. Proto jsou obvykle opatřeny logem společnosti. Nejoblíbenější jsou levné a praktické dárky, jako jsou pera, šňůry na klíče, klíčenky, letáky, notebooky a kalendáře. K dispozici jsou také často poháry a USB s logem. Praktičnost těchto položek je velmi důležitá vlastnost. Čím častěji je příjemce používá, tím častěji budou mít znovu kontakt s logem společnosti! Aby bylo možné propagovat značku pomocí reklamních pomůcek, musí být požadovaných účinků splněny další klíčovou podmínkou – tyto produkty musí být dobré kvality. Díky tomu budou podporovat budování pozitivních vztahů se značkou.

Organza taška na reklamní pomůcky.

Organza taška na reklamní pomůcky.

Stejně důležité jako samotné předměty je jejich balení. Vytváří první dojem, když dáváte dárek. Proto by mělo přitahovat pozornost a být estetické. Je třeba si uvědomit, že i balení pro firemní předměty může být dalším reklamním prvkem. Vizuálně atraktivní a zároveň praktický (např. reklamní tašky), bude jistě použité znovu. Bude potom bonusovým reklamním doplňkem. Také jsou stylové látkové tašky s logem, které nabízíme!

Oplatí se investovat do reklamních předmětů? Jaké to má výhody?

Myslím, že nikomu nemusíme vysvětlovat, proč jsou reklamní předměty také důležité. Nepochybně jsou jednou z nejpopulárnějších forem reklamy. Stojí za to je používat, protože náklady na ne nemusí být vysoké, zatímco zisky jsou obvykle obrovské. Správně vybrané dárky s logem napomáhají budování pozitivních vztahů se značkou. Díky nim zůstávají společnost a její logo v paměti déle!

Tašky s logem společnosti.

Tašky s logem společnosti.

Jak zabalit firemní reklamní doplnky?

Při rozhodování o investování do reklamních předmětů byste také měli přemýšlet o tom, jak je nejlépe zabalit. Můžete to učinit tak, že samotné balení bude dalším doplňkem podporujícím propagaci značky. Sáčky na firemní doplňky s logem dávají takovou možnost! Materiálové sáčky jsou perfektním obalem pro firemní a obchodní dárky! Dary zabalené v nich vypadají elegantně. Materiálové sáčky jsou mnohem elegantnější než papírové nebo bavlněné sáčky a sáčky z jiných tkanin. Vypadají opravdu elegantně a luxusně a zároveň je to levné balení pro reklamní předměty!

Sáček z materiálu jako obal na obchodní dárek

Sáček z materiálu jako obal na obchodní dárek

Kdy jsou užitečné materiálové sáčky s logem na předmětech?

Darovaní vkusně zabalených firemních předmětů podporuje budování pozitivních vztahů a propaguje značku. Můžete je použít při mnoha příležitostech. Jsou vhodné jako nenápadný dárek pro klienty, tak i jako obchodní dárky předávané např. při navazování spolupráce, vyhrávání výběrového řízení nebo dokončení prací na důležitém projektu.

Tyto inspirativní obaly reklamních doplňků se mohou stát prvkem, díky kterému bude vaše společnost vynikat na školeních a veletrzích. Je to také ideální dárkové balení pro školitele pro účastníky projektu.

Pouzdro na šperky s vybraným logem.

Pouzdro na šperky s vybraným logem.

Obchodní dárkové tašky s individuálním potiskem – nejen s logem společnosti

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Sáčky pro firemní předměty si můžete objednat s vlastním potiskem. Na sáčky je možné umístit nejen logo společnosti, ale také obsah poděkování, přání nebo tematické grafiky. Připravujeme také příležitostné sáčky, např. Na Vánoce, které úspěšně nahrazují běžné pohlednice.

Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou! Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte pochybnosti anebo otázky, můžeme vám pomoci.