Den matek je speciální oslava, zaměřená na uznání všech snah, které pro nás každý den naše maminky podstupují. e to příležitost k dávání darů, přání a květin našim maminkám, jako poděkování a abychom jim vykouzlili úsměv na tváři. Pokud přemýšlíte, jak odprezentovat Váš speciální dárek, pak je to něco, s čím Vám můžeme pomoci.

Dárek pro maminku

Dekorativní pytlíky pro Den matek

Na skladě máme mnoho dekorativních a materiálních pytlíků, které jsou skvělou možností, jak odprezentovat dárky a dodat jim wow faktor. Nabízíme pytlíky všech velikostí, vyhovující různým typům dárků, také nabízíme mnoho barev a materiálů, ze kterých si můžete vybrat. Rozsáhlý sortiment znamená, že si s jistotou najdete pytlík, který bude přesně adekvátní pro Váš dar.

Dárkové balení

Jak prezentovat dárek pro Vaši maminku – moderní řešení

Pytlíky Organza jsou jednou z nejpopulárnějších možností, dostupnou ve velikostech 5x7cm až do velikosti 75x100cm. Toto je dělá ideálními pro malé dárky jako jsou šperky až po větší předměty. Například poukázky, rámečky na fotky nebo kabelky.

Další možností jsou naše elegantní velurové pytlíky. Šperky v nich také vyniknou, jelikož nejsou pouze příjemné pro naše oči ale také na dotek. Jsou vyráběny z jemného materiálu pro opravdu exkluzivní vzhled. Dodají osobní kouzlo Vašemu daru.

K dispozici jsou také pytlíky z lesklého saténu, džínové, kovové a jutové. Všechno záleží na daru a vzhledu, který chcete vytvořit.

Den matek

Vytvořte perfektní stylový dar pro Vaši maminku s materiálními pytlíky

Materiální pytlíky se staly populární volbou dárkových pytlíků, nejenže vypadají stylověji než papírové pytlíky, ale jsou také silnější a praktičtější. Dekorativní pytlík může být také znovu použit pro různé účely. Jutové pytlíky například mohou být využity v kuchyni, více se dozvíte zde, zatímco malé pytlíky jsou skvělé pro organizaci šperků, více se dozvíte zde.

Pokud chcete poradit, co je potřeba k zabalení Vašeho dárku nebo máte jakékoliv otázky, kontaktuje nás pomocí emailu nebo telefonu, abychom probrali Vaše přání. Kontaktní údaje najdete zde.

 Jak zabalit dárek