woreczki_z_nadrukiem.jpg

Pytlíky s dekorativní potiskem

Při vytváření naší nabídky se snažíme, aby naše pytlíky byly nejen funkční, ale i to, aby se co nejlépe prezentovali. Pytlíky s dekorativními potisky jsou rozšířením této myšlenky – všechny byly stylizované, díky čemuž se každý z nich může pochlubit specifickým charakterem. Níže najdete pytlíky na různé příležitosti: do vitríny i do skříňky, na banket i na šílenou propagační akci, na obyčejný den i na svátky.


Stručně řečeno, tato kategorie obsahuje mnoho pytlíků s různými styly, takže o nich nebudeme více psát - místo toho vám doporučujeme, abyste si sami našli ideální model!


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_organzy.jpg

Pytlíky z organzy

Nebo i tylové pytlíky. Nabízíme široký sortiment organzových pytlíků různých velikostí, barev a použití. Tyto praktické pytlíky jsou skvělý způsob, na důmyslné zabalení předmětů v domácnosti a mnoha drobností, díky čemuž nejdůležitější věci, budou vždy po ruce - široká škála barevných variant umožní najít hledané předměty na první pohled. Pytlíky z organzy jsou vhodné i jako elegantní firemní dárek, ale i jako drobný dárek, jako např. obal na parfém, na stylovou kosmetiku a vkusné šperky, ale i na elegantní reklamní předměty, sady sladkostí a vonné materiály (např. levandule) - pytlíky z organzy jsou vhodné v každé situaci, a to bez výjimky, obohacují každý dárek a každý šatník.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


opakowania_boze_narodzenie.jpg

Vánoční pytlíky

Elegantně zdobené dekorativní pytlíky vytvořeny speciálně pro Vánoční svátky. Ozdobné vánoční pytlíky byly vytvořeny speciálně na dárky a upomínkové předměty – jejich světlé barvy jsou vynikajícím doplňkem atmosféry Vánoc, široká škála jejich rozměrů umožňuje zabalit do nich prakticky všechno, a oko potěšující vzory vytvářejí ještě příjemnější vánoční atmosféru. Tato kolekce je univerzální, stejně jako atmosféra vánočních svátků – jako narození Božího syna trávíme mnoha způsoby, tak i vánoční pytlíky prezentují širokou škálu velikostí, vzorů a barev, a stejně jako v případě svátků, tak i při jejich použití je nejdůležitější teplo, láska a rodinná atmosféra.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_metalliczne.jpg

Kovové pytlíky

Velmi elegantní kovové pytlíky jsou stylizované v barvách zlata a stříbra a jsou ideálním způsobem na zabalení významných dárků a upomínkových předmětů, které chceme předat druhé osobě dostatečně formálně – stříbrný a zlatý lesk je už na první pohled spojený s úctou k druhé osobě, a to je důvod, proč se často používá během obchodních setkání – během takových příležitostí je kovový pytlík skvělý jako obal pro firemní doplňky a dárky. Kovové pytlíky se také hodí na svatby jako symbolické poděkování hostům za jejich účast na slavnosti – obvykle je to balíček na trochu sladkosti nebo kousek papíru s dobrým slovem od nevěsty a ženicha. Tyto tašky jsou skvělým způsobem, jak již na začátku ukázat, že druhá osoba nám není lhostejná.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


torby_woreczki_lniane.jpg

Lněné pytlíky

Elegantní a velmi pevné pytlíky vyrobené z klasického lnu. Každý z pytlíků v naší nabídce se charakterizuje jiným vnějším vzorem, takže si je můžete koupit z myšlenkou na konkrétní obsah toho, co se v něm bude nacházet: vůni květů, koření, aromatické byliny, atd. Lněné pytlíky jsou skvělým způsobem pro uchovávání drobných předmětů, protože každý z nich má vlastní stahovací šňůrku. Tyto sáčky jsou často používány v kuchyni, kde je v nich uložena sůl, mouka, koření a jiné potraviny, které se mají být dlouho a pomalu sušit – len přirozeně zpomaluje tento proces, takže tyto výrobky vydrží déle čerstvé. Díky tomu můžete uvnitř skladovat i okvětní lístky a jiné příjemné přírodní vonné látky.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_satynowe.jpg

Saténové pytlíky

Elegantní saténové pytlíky jsou skvělým nápadem na elegantní zabalení kosmetiky, luxusních parfémů, drobných šperků nebo malého svatebního dárku. V nabídce naší firmy je možné nalézt množství modelů saténových sáčků s klasickými tvary a velmi důslednou úpravou. Nabízíme saténové pytlíky v mnoha barvách a velikostech. Nepochybně důležitou výhodou naší nabídky je precizní zpracování, atraktivní ceny a schopnost přizpůsobení výrobku čili tisk reklamních nebo příležitostných povrchů na pytlíky nebo vytvoření většího množství pytlíků v nestandardním rozměru nebo tvaru. Jsme otevřeni potřebám našich klientů, stačí nám zavolat nebo napsat. Momentálně v naší nabídce naleznete elegantní saténové pytlíky v bílé, černé a bordové barvě. Saténové pytlíky se prodávají v hromadných baleních po 25 kusů – menší velikosti a po 10 kusů – větší velikosti. Pokud máte zájem koupit větší množství pytlíků, stačí si objednat několikanásobek jednoho balení.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_torby_jutowe.jpg

Jutové pytlíky

Barevné jutové pytlíky jsou originálním způsobem balení a přechovávání věcí, včetně kosmetiky a parfémů, jakož i potravinářských výrobků, jako je káva, obiloviny, ořechy, rýže a mnoho dalších výrobků. Pokud hledáte trvanlivé pytlíky na balení malých výrobků nebo předmětů, budou jutové pytlíky tím nejlepším výběrem. Juta je textilie charakterizována nadprůměrnou pevností a trvanlivostí. Pytlíky z juty proto poskytují vynikající ochranu výrobků nebo předmětů, které se v nich přechovávají. V nabídce našeho obchodu naleznete mnoho modelů takových pytlíků v široké škále velikostí a barev. Zákazníkům, kteří mají zájem o velkoobchodní nákup, nabízíme možnost personalizace produktu. Můžeme připravit jutové pytlíky velikosti specifikované zákazníkem, s příležitostným nebo reklamním potiskem. Doporučujeme, abyste se podívali i na jiné naše produkty, včetně pytlíků z organzy, saténu nebo kovové pytlíky.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_jeansowe.jpg

Jeansowe tašky

Malé, střední a velké pytlíky vyrobené z džínsů, též nazývaného v mnoha zemích denim. Tato tkanina je známá po celém světě a byla populární již od westernových dob! Jeans hovorově nazývaný též "džínsový" materiál je jedním z nejpopulárnějších látek v oděvním průmyslu kvůli jeho estetickým hodnotám a trvanlivosti. Džínsové pytlíky jsou skvělou alternativou k jiným kapsám a ozdobným taškám vyrobeným například z organzy, saténu nebo lnu. Vypadají velmi atraktivně a jsou neuvěřitelně odolné mechanickému poškození. To je důvod, proč si do nich můžete uložit různé osobní předměty, jako jsou šperky, elektroniku, a dokonce i úspory. K dispozici jsou v barvě a textuře klasických džínů, jsou vhodné pro mytí a žehlení! Tyto pytlíky jsou vyrobeny ze skutečného a originálního džínsového materiálu! Pytlíky z džínsového materiálu představují velmi pěknou a zajímavou dekorace bytů a oděvních prodejen. Jsou k dispozici v několika velikostech, což je důkazem o jejich univerzálnosti. Do Pytlíka dáte malý dárek pro milovanou osobu, ale i velkou láhev vína ve speciálně připraveném pytlíku o rozměrech 16 x 37 cm. Džínsové pytlíky doporučujeme všem fanouškům tohoto materiálu.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_welurowe.jpg

Sametové sáčky

Představujeme Vám velkou sbírku exkluzivních pytlíků ze sametu. Materiál, který se často nazývá plyš nebo velur, je měkký na dotek a velmi odolný, díky čemuž naše sametové pytlíky vydrží dlouhá léta. Samet má ve srovnání s jinými tradičními tkaninami mnohem silnější vazbu, takže je odolnější vůči mechanickému poškození. Proto je naše kolekce barevných sametových sáčků univerzální a vhodná na všechno! Sametové pytlíky mohou být použity jako obal pro cenné věci, jako jsou šperky a vzácné dekorace. Mohou být také použity jako fantastický dárkový obal pro milovanou osobu. Sametové pytlíky dokonale skrývají překvapení, protože nejsou průsvitné a schovávají všechny dárky. Navíc v našich pytlících můžete ukládat předměty různých velikostí, protože pro vaše pohodlí jsme připravili pytlíky malých, velkých a středních velikostí, a proto určitě každý najde něco, co by vyhovovalo jeho potřebám. Doporučujeme vám nakupovat v našem internetovém obchodě. Nabízíme atraktivní slevy pro zákazníky, kteří kupují větší množství!


PROHLÉDNI SI PRODUKTY

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Souhlasím Více informací Odrzuć