woreczki_z_nadrukiem.jpg

Pytlíky s dekorativní potiskem

Při vytváření naší nabídky se snažíme, aby naše pytlíky byly nejen funkční, ale i to, aby se co nejlépe prezentovali. Pytlíky s dekorativními potisky jsou rozšířením této myšlenky – všechny byly stylizované, díky čemuž se každý z nich může pochlubit specifickým charakterem. Níže najdete pytlíky na různé příležitosti: do vitríny i do skříňky, na banket i na šílenou propagační akci, na obyčejný den i na svátky.


Stručně řečeno, tato kategorie obsahuje mnoho pytlíků s různými styly, takže o nich nebudeme více psát - místo toho vám doporučujeme, abyste si sami našli ideální model!


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_organzy.jpg

Pytlíky z organzy

Nebo i tylové pytlíky. Nabízíme široký sortiment organzových pytlíků různých velikostí, barev a použití. Tyto praktické pytlíky jsou skvělý způsob, na důmyslné zabalení předmětů v domácnosti a mnoha drobností, díky čemuž nejdůležitější věci, budou vždy po ruce - široká škála barevných variant umožní najít hledané předměty na první pohled. Pytlíky z organzy jsou vhodné i jako elegantní firemní dárek, ale i jako drobný dárek, jako např. obal na parfém, na stylovou kosmetiku a vkusné šperky, ale i na elegantní reklamní předměty, sady sladkostí a vonné materiály (např. levandule) - pytlíky z organzy jsou vhodné v každé situaci, a to bez výjimky, obohacují každý dárek a každý šatník.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


opakowania_boze_narodzenie.jpg

Vánoční pytlíky

Elegantně zdobené dekorativní pytlíky vytvořeny speciálně pro Vánoční svátky. Ozdobné vánoční pytlíky byly vytvořeny speciálně na dárky a upomínkové předměty – jejich světlé barvy jsou vynikajícím doplňkem atmosféry Vánoc, široká škála jejich rozměrů umožňuje zabalit do nich prakticky všechno, a oko potěšující vzory vytvářejí ještě příjemnější vánoční atmosféru. Tato kolekce je univerzální, stejně jako atmosféra vánočních svátků – jako narození Božího syna trávíme mnoha způsoby, tak i vánoční pytlíky prezentují širokou škálu velikostí, vzorů a barev, a stejně jako v případě svátků, tak i při jejich použití je nejdůležitější teplo, láska a rodinná atmosféra.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_metalliczne.jpg

Kovové pytlíky

Velmi elegantní kovové pytlíky jsou stylizované v barvách zlata a stříbra a jsou ideálním způsobem na zabalení významných dárků a upomínkových předmětů, které chceme předat druhé osobě dostatečně formálně – stříbrný a zlatý lesk je už na první pohled spojený s úctou k druhé osobě, a to je důvod, proč se často používá během obchodních setkání – během takových příležitostí je kovový pytlík skvělý jako obal pro firemní doplňky a dárky. Kovové pytlíky se také hodí na svatby jako symbolické poděkování hostům za jejich účast na slavnosti – obvykle je to balíček na trochu sladkosti nebo kousek papíru s dobrým slovem od nevěsty a ženicha. Tyto tašky jsou skvělým způsobem, jak již na začátku ukázat, že druhá osoba nám není lhostejná.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


torby_woreczki_lniane.jpg

Lněné pytlíky

Elegantní a velmi pevné pytlíky vyrobené z klasického lnu. Každý z pytlíků v naší nabídce se charakterizuje jiným vnějším vzorem, takže si je můžete koupit z myšlenkou na konkrétní obsah toho, co se v něm bude nacházet: vůni květů, koření, aromatické byliny, atd. Lněné pytlíky jsou skvělým způsobem pro uchovávání drobných předmětů, protože každý z nich má vlastní stahovací šňůrku. Tyto sáčky jsou často používány v kuchyni, kde je v nich uložena sůl, mouka, koření a jiné potraviny, které se mají být dlouho a pomalu sušit – len přirozeně zpomaluje tento proces, takže tyto výrobky vydrží déle čerstvé. Díky tomu můžete uvnitř skladovat i okvětní lístky a jiné příjemné přírodní vonné látky.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_satynowe.jpg

Saténové pytlíky

Elegantní saténové pytlíky jsou skvělým nápadem na elegantní zabalení kosmetiky, luxusních parfémů, drobných šperků nebo malého svatebního dárku. V nabídce naší firmy je možné nalézt množství modelů saténových sáčků s klasickými tvary a velmi důslednou úpravou. Nabízíme saténové pytlíky v mnoha barvách a velikostech. Nepochybně důležitou výhodou naší nabídky je precizní zpracování, atraktivní ceny a schopnost přizpůsobení výrobku čili tisk reklamních nebo příležitostných povrchů na pytlíky nebo vytvoření většího množství pytlíků v nestandardním rozměru nebo tvaru. Jsme otevřeni potřebám našich klientů, stačí nám zavolat nebo napsat. Momentálně v naší nabídce naleznete elegantní saténové pytlíky v bílé, černé a bordové barvě. Saténové pytlíky se prodávají v hromadných baleních po 25 kusů – menší velikosti a po 10 kusů – větší velikosti. Pokud máte zájem koupit větší množství pytlíků, stačí si objednat několikanásobek jednoho balení.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_torby_jutowe.jpg

Jutové pytlíky

Barevné jutové pytlíky jsou originálním způsobem balení a přechovávání věcí, včetně kosmetiky a parfémů, jakož i potravinářských výrobků, jako je káva, obiloviny, ořechy, rýže a mnoho dalších výrobků. Pokud hledáte trvanlivé pytlíky na balení malých výrobků nebo předmětů, budou jutové pytlíky tím nejlepším výběrem. Juta je textilie charakterizována nadprůměrnou pevností a trvanlivostí. Pytlíky z juty proto poskytují vynikající ochranu výrobků nebo předmětů, které se v nich přechovávají. V nabídce našeho obchodu naleznete mnoho modelů takových pytlíků v široké škále velikostí a barev. Zákazníkům, kteří mají zájem o velkoobchodní nákup, nabízíme možnost personalizace produktu. Můžeme připravit jutové pytlíky velikosti specifikované zákazníkem, s příležitostným nebo reklamním potiskem. Doporučujeme, abyste se podívali i na jiné naše produkty, včetně pytlíků z organzy, saténu nebo kovové pytlíky.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_jeansowe.jpg

Jeansowe tašky

Malé, střední a velké pytlíky vyrobené z džínsů, též nazývaného v mnoha zemích denim. Tato tkanina je známá po celém světě a byla populární již od westernových dob! Jeans hovorově nazývaný též "džínsový" materiál je jedním z nejpopulárnějších látek v oděvním průmyslu kvůli jeho estetickým hodnotám a trvanlivosti. Džínsové pytlíky jsou skvělou alternativou k jiným kapsám a ozdobným taškám vyrobeným například z organzy, saténu nebo lnu. Vypadají velmi atraktivně a jsou neuvěřitelně odolné mechanickému poškození. To je důvod, proč si do nich můžete uložit různé osobní předměty, jako jsou šperky, elektroniku, a dokonce i úspory. K dispozici jsou v barvě a textuře klasických džínů, jsou vhodné pro mytí a žehlení! Tyto pytlíky jsou vyrobeny ze skutečného a originálního džínsového materiálu! Pytlíky z džínsového materiálu představují velmi pěknou a zajímavou dekorace bytů a oděvních prodejen. Jsou k dispozici v několika velikostech, což je důkazem o jejich univerzálnosti. Do Pytlíka dáte malý dárek pro milovanou osobu, ale i velkou láhev vína ve speciálně připraveném pytlíku o rozměrech 16 x 37 cm. Džínsové pytlíky doporučujeme všem fanouškům tohoto materiálu.


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


woreczki_welurowe.jpg

Sametové sáčky

Představujeme Vám velkou sbírku exkluzivních pytlíků ze sametu. Materiál, který se často nazývá plyš nebo velur, je měkký na dotek a velmi odolný, díky čemuž naše sametové pytlíky vydrží dlouhá léta. Samet má ve srovnání s jinými tradičními tkaninami mnohem silnější vazbu, takže je odolnější vůči mechanickému poškození. Proto je naše kolekce barevných sametových sáčků univerzální a vhodná na všechno! Sametové pytlíky mohou být použity jako obal pro cenné věci, jako jsou šperky a vzácné dekorace. Mohou být také použity jako fantastický dárkový obal pro milovanou osobu. Sametové pytlíky dokonale skrývají překvapení, protože nejsou průsvitné a schovávají všechny dárky. Navíc v našich pytlících můžete ukládat předměty různých velikostí, protože pro vaše pohodlí jsme připravili pytlíky malých, velkých a středních velikostí, a proto určitě každý najde něco, co by vyhovovalo jeho potřebám. Doporučujeme vám nakupovat v našem internetovém obchodě. Nabízíme atraktivní slevy pro zákazníky, kteří kupují větší množství!


PROHLÉDNI SI PRODUKTY


Odběr novinek

Přihlas se k odběru newsletteru