Svatební sáčky

Počet produktů: 66

Nabízíme Vám skvělou kolekci pytlíků na svatební obřad a hostinu. Tyto malé pytlíky s rozměry 8x10 cm jsou skvělým způsobem, jak poděkovat vašim svatebním hostům. Můžete do nich zabalit mandle v čokoládě nebo jinou pochoutku, která bude jedinečným vyjádřením díků za příchod hosty na váš velký den. Naše pytlíky na svatební obřad a hostinu jsou vy...

Nabízíme Vám skvělou kolekci pytlíků na svatební obřad a hostinu. Tyto malé pytlíky s rozměry 8x10 cm jsou skvělým způsobem, jak poděkovat vašim svatebním hostům. Můžete do nich zabalit mandle v čokoládě nebo jinou pochoutku, která bude jedinečným vyjádřením díků za příchod hosty na váš velký den. Naše pytlíky na svatební obřad a hostinu jsou vyrobeny z různých materiálů, ale převažuje oblíbená organza, která je k dispozici v mnoha zajímavých barvách (bílá, ecru, červená atd.)! Jsou jemné a průsvitné, dokonale se hodí jako dárek pro svatební hosty. Vidět v nich ukrytou lahůdku nebo jiný dárek, který chtějí novomanželé darovat svým svatebním hostům. K dispozici jsou i saténové pytlíky z lnu a veluru!

Ideální jako ...

Poděkování svatebním hostům

V našich pytlících na svatbu, můžete umístit různé předměty v závislosti na typu svatební hostiny a preferencích hostů. Navíc k těmto nádherným pytlíkům můžete připevnit kartičky s poděkováním a jmény hosty. Je to velmi pěkný a příjemný dárek pro všechny, je to ideální poděkování svatebním hostům, kteří s vámi strávili výjimečný svatební den.

Pro svatební hosty také nabízíme pytlíky s potiskem. Můžeme na ně vytisknout jakoukoliv grafiku a nápis. Pokud máte zájem o takové pytlíky, například s vlastním věnováním, kontaktujte nás předem!

Zobrazit Less
výrobky
pohled

Odběr novinek

Přihlas se k odběru newsletteru