Svatební sáčky

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka *
Vybraný:
Odstraňte
Výška *
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 74 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 74 produkt(ů) v této kategorii

Nabízíme Vám skvělou kolekci pytlíků na svatební obřad a hostinu. Tyto malé pytlíky s rozměry 8x10 cm jsou skvělým způsobem, jak poděkovat vašim svatebním hostům. Můžete do nich zabalit mandle v čokoládě nebo jinou pochoutku, která bude jedinečným vyjádřením díků za příchod hosty na váš velký den. Naše pytlíky na svatební obřad a hostinu jsou vyrobeny z různých materiálů, ale převažuje oblíbená organza, která je k dispozici v mnoha zajímavých barvách (bílá, ecru, červená atd.)! Jsou jemné a průsvitné, dokonale se hodí jako dárek pro svatební hosty. Vidět v nich ukrytou lahůdku nebo jiný dárek, který chtějí novomanželé darovat svým svatebním hostům. K dispozici jsou i saténové pytlíky z lnu a veluru!

Ideální jako ...

Poděkování svatebním hostům

V našich pytlících na svatbu, můžete umístit různé předměty v závislosti na typu svatební hostiny a preferencích hostů. Navíc k těmto nádherným pytlíkům můžete připevnit kartičky s poděkováním a jmény hosty. Je to velmi pěkný a příjemný dárek pro všechny, je to ideální poděkování svatebním hostům, kteří s vámi strávili výjimečný svatební den.

Pro svatební hosty také nabízíme pytlíky s potiskem. Můžeme na ně vytisknout jakoukoliv grafiku a nápis. Pokud máte zájem o takové pytlíky, například s vlastním věnováním, kontaktujte nás předem!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Souhlasím Více informací Odrzuć