Vánoční taška

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka *
Vybraný:
Odstraňte
Výška *
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 303 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 303 produkt(ů) v této kategorii
Hledáte nápad na fantastický vánoční dárek?
Pytlíky z organzy a jiných materiálů jsou skvělou alternativou k tradičním papírovým obalům. V naší nabídce najdete množství zajímavých pytlíků v různých rozměrech, které mají zajímavé nápisy odrážející ducha Vánoc. Naše obaly na vánoční dárky jsou levné, všestranné a vhodné k opětovnému použití!

Každý je může použít a krásně zabalit dárek nebo suvenýr pro milovanou osobu nebo kolegu z práce. Naše vánoční pytlíky vypadají úžasně pod vánočním stromkem, a navíc jsou pěkné a neobvyklé. Nemusíte mít manuálně nebo floristické dovednosti pro krásné balení dárku pod vánoční stromeček! Stačí Vám pytlík z organzy nebo jiného materiálu, do kterého vložíte dárek pod vánoční stromeček. Je to jednoduchý a zábavný způsob zabalení dárku. Doporučujeme náš produkt ve více barvách a materiálových možnostech!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Souhlasím Více informací Odrzuć